Detalji ždrijeba drugog kola Carabao Cupa dok klubovi Premier lige ulaze u natjecanje

Vijesti

Vaš Horoskop Za Sutra

Carabao Cup je započeo u utorak navečer i bila je to noćna mora za timove iz Championshipa.

Bilo je dosta šokova s ​​ne manje od 11 drugoligaša koji su izbačeni - a devet od njih protivnici niže lige. Samo su Norwich i Preston osigurali siguran prolaz, iako nakon što su pobijedili kolegu Prvenstvo strane.

kada je sljedeći

Među najvećim skalpovima bio je Hull City koji je izgubio 2-1 u gostima kod rivala iz Yorkshirea Bradford Cityja. Tigersi su poveli, ali je ekipa Marka Hughesa došla u zaostatku i izborila mjesto u drugom krugu. Druge drugorazredne momčadi koje će eliminirati Liga Dva uključuju Blackpool, Luton i Reading. Tangerinesi su poraženi od Barrowa na jedanaesterce, dok su potonja dva izgubila u regularnom vremenu od Newporta i Stevenagea.

Druge momčadi prvenstva koje su pale na prvoj prepreci bile su Wigan, koji je izgubio 1-0 od Fleetwooda, i Cardiff koji su kod kuće poraženi s 3-0 od Portsmoutha.

QPR, Stoke i Swansea svi su igrali na jedanaesterce u gostima kod protivnika Lige 1, s Charltonom koji je izbacio Rangerse, Oxford je bio bolji od ljudi Russella Martina udarcima s točke, a Potterse je pobijedio Morecambe.

Ostali izvanredni rezultati vidjeli su kako je Exeter uništio drugu momčad iz Lige One, Cheltenham sa 7-0, dok je Bolton udario Salforda u pobjedi s 5-1. Prošli tjedan Millwall je postao prvi skalp ovosezonskog natjecanja, kada ih je Cambridge izbacio.

Norwich City je bio jedna od samo dvije momčadi prvenstva - zajedno s Prestonom - koje su rezervirale mjesto u drugom kolu EFL kupa

Ždrijeb za sljedeću fazu natjecanja održava se u srijedu navečer. Održat će se nakon završetka susreta između Sheffield Wednesdaya i Sunderlanda, koji će se uživo prenositi na Sky Sportsu. Taj je okršaj jedan od sedam izvanrednih susreta u prvom kolu. Drugi krug ostat će regionaliziran.

smrtna kazna u japanu

35 pobjednika prvog kruga bit će u ždrijebu zajedno s 15 ostalih strana. Ovo se sastoji od dvojca prvenstva Watford i Burnley zajedno s 13 najboljih ekipa koje ove sezone nemaju europski nogomet na svom rasporedu. Taj popis uključuje osobe poput Leicester , Nottingham Forest, Leeds i Everton .

Liverpool , trenutni nositelji, ući će u natjecanje u fazi trećeg kruga zajedno sa šest drugih vrhunskih timova uključenih u europsku akciju.

Timovi koji će biti dodani natjecanju u drugom krugu

Aston Villa, Bournemouth , Brentford, Brighton , Burnley, Kristalna palača , Everton, Fulham , Leeds, Leicester, Newcastle , Nottingham Forest, Southampton , Watford, Vukovi

Ekipe prolaze u drugi krug

SJEVERNI DIO

Barrow, Bolton, Bradford, Derby, Fleetwood, Grimsby, Lincoln, Morecambe, Preston, Rochdale, Shrewsbury, Stockport, Tranmere

JUŽNI DIO

Cambridge, Charlton, Colchester, Crawley, Exeter, Forest Green, Gillingham, MK Dons, Newport, Norwich, Oxford, Portsmouth, Stevenage, Walsall, Wycombe

Preostale utakmice prvog kola (igraju se u srijedu)