D'Margio Wright-Phillips, sin Shauna, zaradio je poziv Engleske do 16 godina samo tri godine nakon uspjeha u biciklizmu na Manchester Velodromu

Nogomet

Vaš Horoskop Za Sutra

Wright-Phillips je uzbuđen što vidi kako njegov sin slijedi njegove stope i predstavlja svoju zemlju(Slika: Akcijske slike)

Shaun Wright-Phillips & apos; sin D 'Margio pozvan je u momčad Engleske do 16 godina, samo tri godine nakon što je postao najbrži školarac u biciklističkom prvenstvu na stazi u Manchesteru.

Član akademije u Manchester Cityju nastavlja ponosnu obiteljsku tradiciju jer su i njegov otac i djed osvojili međunarodno priznanje, predstavljajući englesku seniorsku stranu.

Tata Shaun, koji je igrao za Chelsea, Manchester City i QPR, a trenutno igra u Sjedinjenim Državama za Arizona, Phoenix Rising, osvojio je 36 utakmica Engleske i postigao šest golova.

Rio Ferdinand u akciji za Englesku

Wright-Phillips slavi svoj pogodak s Rio Ferdinandom tijekom kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u nogometu 2010. na Wembleyju (Slika: Getty)

Shaunov sin D & Margio Wright-Phillips pridružuje se engleskim međunarodnim redovima (Slika: Mark Waugh/MEN Media)

A njegov djed Ian Wright, bivši napadač Arsenala, osvojio je 33 seniorske utakmice i postigao devet golova.

Wright je u napadu na Englesku imao uspješnu karijeru (Slika: Allsport)

D 'Margio će imati svoj međunarodni debi, tri godine nakon što je postao najbrži školarac u Manchesteru, kada se natjecao na Velodromu zajedno sa 150 natjecatelja na gradskom prvenstvu u biciklizmu tijekom prve natjecateljske utrke.

Wright-Phillips pridružit će se engleskim igračima do 16 godina na turniru Montaigu u Francuskoj sljedećeg mjeseca i postati 22. član Cityjeve akademije koja će biti pozvana na međunarodnu dužnost.

Među pet jakih kontingenata Manchester Cityja je i Tommy Doyle, unuk bivšeg kapetana kluba Mikea.