Jurgen Klopp zabranio je igračima Liverpoola da u znak poštovanja dodiruju znak 'This Is Anfield'

Jurgen Klopp rekao je svojim igračima da ne diraju znak 'Ovo je Anfield'(Slika: Liverpool FC/Getty)

Jurgen Klopp zabranio je svojim igračima Liverpoola da dodiruju 'Ovo je Anfield' znak unutar tunela stadiona.

kasne blagdanske ponude 2015

Nijemac je objasnio svoju odluku rekavši kako će njegovi sadašnji igrači biti dostojni dodirnuti je samo kad klubu isporuče srebrno posuđe.

'Rekao sam svojim igračima da ne diraju' Ovo je Anfield ' potpisati dok nešto ne osvoje ', rekao je. 'To je znak poštovanja.'

Liverpool se približio osvajanju trofeja ove sezone dok se u četvrtak navečer dramatično plasirao u polufinale Europske lige.

Crveni su ušli u neriješeno na Anfieldu s jednakim rezultatom, ali čini se da je Dortmund rano stavio utakmicu na kocku kada su postigli dva hitna zgodna pogotka.

greg james intervjuira ellie goulding

Divock Origi pogodio je nešto nakon poluvremena dajući Liverpoolu tračak nade, ali Marco Reus & apos; udarac 10 minuta kasnije doveo je goste do 3-1.

Philippe Coutinho potom je udario iz daljine za domaćine prije nego što je Mamadou Sakho došetao kući nakon traga u petercu kako bi ostavio Kloppovu stranu za postizanje napretka potreban samo jedan gol.

S poskakivanjem Anfielda, Liverpool je otišao u drugu zonu, a njihova intenzivna igra bila je nagrađena u prvoj minuti nadoknade, kada se Dejan Lovren uputio kući kako bi ulovio jednu od najznačajnijih večeri u Reds-u & apos; povijesti.