Engleska je započela zvjezdani početak u obrani šest nacija nakon zapovjedne pobjede nad Italijom i teške pobjede nad Walesom u prva dva susreta.
Crvena ruža ove godine lovi treći uzastopni naslov prvaka pod Eddiejem Jonesom i opravdali su svoje dosadašnje favoriziranje.
Ali na koga biste trebali staviti svoj teško zarađeni novac? Tko je favorit biti najbolji strijelac i kakve su šanse za Grand Slam?
Ovdje ćete pronaći sve najnovije kvote za klađenje i više, uključujući rasporede, vrijeme, mjesta i TV informacije.
Za sve ostalo možete pogledati naš opsežni vodič kroz šest nacija 2018.
Tečajevi za pobjednika turnira Six Nations 2018
- Engleska - 8/11
- Irska - 6/4
- Škotska 33/1
- Vels - 12/1
- Francuska - 66/1
- Italija 500/1
Pogledajte najnoviji izgledi ovdje .
Tečajevi za najboljeg strijelca Six Nations
- Johnny May (Engleska) - 10/3
- Anthony Watson (Engleska) - 4/1
- Keith Earls (Irska) - 17/2
- Sam Simmonds (Engleska) - 12/1
Pogledajte najnoviji izgledi ovdje .
Tečajevi za Grand Slam
- Nema osvajača Grand Slam turnira - 11/10
- Engleska - 9/4
- Irska - 3/1
- Škotska - 20/1
- Vels - 40/1
- Francuska - 66/1
Italija 2.000/1
Pogledajte najnoviji izgledi ovdje .
Čitaj više
Šest nacija 2019
Wales je osvojio Irce kako bi osvojio Grand Slam Engleska je grabila neriješeno-nakon vodstva 31-0! Kako je Cardiff izgledao jutro poslije Engleska 38-38 ocjena igrača ŠkotskeRezultati i nadolazeće utakmice
U subotu, 3. veljače
Wales 34-7 Škotska
Francuska 13-15 Irska
U nedjelju, 4. veljače
Italija 15-46 Engleska
Engleska će se boriti za svojih trećih šest nacija zaredom (Slika: REUTERS)
U subotu, 10. veljače
Irska 56-19 Italija
Engleska 12-6 Wales
Nedjelja, 11. veljače
Škotska - Francuska - 15 sati
Stadion Murrayfield, Edinburgh
Sudac: John Lacey (Irska)
rezultati Svjetskog kupa 2018
TV - BBC
U petak, 23. veljače
Francuska - Italija - 21 sat
Stade Velodrome, Marseille
Sudac: Wayne Barnes (Engleska)
TV - BBC
Glavni trener Škotske Gregor Townsend vodi mladu momčad u formi na turniru (Slika: PA)
U subotu, 24. veljače
Irska - Wales - 14.15
Stadion Aviva, Dublin
Sudac: Glen Jackson (Novi Zeland)
TV - ITV
Škotska - Engleska - 16.45 sati
Stadion Murrayfield, Edinburgh
Sudac: Nigel Owens (Wales)
TV - BBC
U subotu, 10. ožujka
Irska - Škotska - 14.15 sati
Stadion Aviva, Dublin
Sudac: Wayne Barnes (Engleska)
TV - ITV
Francuska - Engleska - 17.45
Stade de France, Saint-Denis
Sudac: Jaco Peyper (Južna Afrika)
TV - BBC
Nedjelja, 11. ožujka
Wales - Italija - 15:00
Stadion Millennium, Cardiff
Sudac: Jérôme Garcès (Francuska)
TV - BBC
U subotu, 17. ožujka
Italija - Škotska - 13.30
Olimpijski stadion, Rim
Sudac: Pascal Gaüzère (Francuska)
TV - ITV
Engleska - Irska - 14.45 sati
Stadion Twickenham, London
Sudac: Angus Gardner (Australija)
TV - ITV
Wales protiv Francuske - 17:00
Stadion Millennium, Cardiff
Sudac: Ben O'Keeffe (Novi Zeland)
koji su moji kandidati na lokalnim izborima
TV - BBC
*Svi izgledi ispravni u vrijeme objavljivanja.
Tečajevi ljubaznošću William Hill .