U koliko sati je finale Wimbledona za muškarce 2018.? Sve što trebate znati ispred Novaka Đokovića protiv Kevina Andersona

Tenis

Vaš Horoskop Za Sutra

Novak Đoković prošao je izvanredan maraton u pet setova protiv Rafaela Nadala do finala Wimbledona.

31-godišnji bivši prvi igrač svijeta suočit će se s Kevinom Andersonom u nedjeljnom izlogu nakon sjajne pobjede 6-4 3-6 7-6 (11/9) 3-6 10-8 za koju je trebalo pet i četvrt sata .

Bilo je to drugo najduže polufinale u povijesti Wimbledona, a najduže mu je došlo za petama.

No, dok je titanska borba Andersona i Johna Isnera u petak, koja je trajala šest sati i 36 minuta i natjerala drugo poluvrijeme da se igra dva dana, bila više vježba zbrajanja asova, ovo je bio klasik od lijevanog željeza.

Novak Đoković slavi pobjedu u polufinalnom meču (Slika: Reuters)

Đoković, koji je preko noći vodio dva seta do jednog, izgubio je živce jer mu je četvrti set izmakao i bijesno udario reket o đon cipele.

No, povratio se da pobijedi iscrpljenog Nadala u 52. susretu ovih velikih rivala.

freddie mercury neto vrijednost

Evo svega što trebate znati prije nedjeljnog finala.

Kada je finale Wimbledona za muškarce?

Nedjelja, 15. srpnja.

Koliko je sati?

Utakmica će početi u 14 sati.

Kevin Anderson slavi svoju epsku pobjedu u polufinalu (Slika: Getty Images Europe)

Kako to mogu gledati?

Nagomilavanje uživo bit će na BBC One od 13 sati, a preći će na BBC Two u 13.55 na vrijeme za prijenos utakmice uživo.